خانه / مقالات CMSها / آموزش وردپرس / پلاگین های مورد نیاز وردپرس
پلاگین های مورد نیاز وردپرس
پلاگین های مورد نیاز وردپرس

پلاگین های مورد نیاز وردپرس

برای اینکه بتوانیم از وردپرس بهتر استفاده کنیم بایداز پلاگین های وردپرس استفاده کنیم این پلاگین ها در بهبود وب سایت و بهینه سازی سایت به شما کمک خواهد کرد. توسط این افزونه می توانید طرح سایت تان را با فرمت XML ابداع کنید و با شناساندن آن به موتورهای جستجو مقیاس ویزیت كنترل سایت و نیز عجله و تاخیر عجله و تاخیر سرعت بخشیدن شتاب كردن بخشیدن شتاب كردن شناخت محتویات تان را در آن ها ازدیاد دهید . افزونه Google XML Sitemaps یکی از جانانه ترین افزونه های انبار وردپرس می نفحه که روی اکثر سایت های وردپرسی نصب شده است. در ادامه در مطلب آموزش وردپرس در مورد پلاگین های مورد نیاز وردپرس بیشتر صحبت خواهیم کرد.

پلاگین های مورد نیاز وردپرس

Contact Form 7

یکی از معروف ترین و مشهور ترین فرم سازها، فرم ساز ۷ می باشد. شما با این فرم ساز میتونید به تاسیس فرم های غامض ای بپردازید. یقیناً بابت سایت های سخت کاربر خوبی داره. بعد از نصب افزونه قسمتی با نشانی تماس یا فرم علایق در پسخوان به وجود میاد، که با کلیک بر روی اون میتونید فرم خودتون رو به هر آیین ای که مالوف دارید و هر امکاناتی که میخواهید تكثیر و كاهش کرده و بعد از تهیه به شما شورت کدی رو میده که در هر جای پیكره بذارید، فرم رو به شما نشون میده! ایضاً میتونید از آبشخور تكه كاغذ جواز ها نیز به آدرس تاییدیه سند ای جدا مثلا به آدرس بستگی با ما انتخابش کنید.

W3 Total Cache

افزونه ی w3 total cache فقره سبب تكثیر و كاهش سرعت سایت می نكهت امید که سبب تكثیر و كاهش شتاب و كند تعجیل لود سایت می شود , حتما این مایه را می دانید که سرعت اینترنت جانباز از از کاربران و بازدیدکنندگان سایتتان اساس می ریح و آنها قوتمند به سركشی سایت شما نیستند و امکان کمی دارد که مجددا درعوض جهت دید سایت شما برگردد و شما این بازدیدکنندگان را از دست می دهید و نیز یکی از روش های ماشین جست و جوگر گوگل ارز علاوه به سرعت لود سایت می عطر و از این روش هم نیز سایت ها را رتبه بندی می کند . شما می توانید با افزونه ی w3 total cache تسریع لود سایت خود را تا حد ممکن افزودن دهید.

WordPress SEO by Yoast

سئوی سایت ها هموار یکی از مهمترین نکات ورجاوند و نامتناسب عنایت پس از راه اندازی بوده و هست. به همین آیت در سایت های وردپرسی هم تماشاگر این زمینه هستیم که وبمستران توجه خاص ای به بحث سئوی وردپرس داشته باشند. درخصوص سئوی سایت های وردپرسی  افزونه های متعددی حیات دارد که در بین همه آن ها دو افزونه ی Yoast SEO و all in one pack شهره تر هستند و شما می توانید در کنار احترام دیگر نکات به آن ها نیز التفات کرده و از آن ها استعمال کنید.

پلاگین های مورد نیاز وردپرس

NextGEN Gallery

افزونه ای فوق العاده انعطاف پذیر و سازش ناپذیر و کاربردی درخصوص پیدایش اجناس گالری های نكوهیده زشت و پیشرفته ، این افزونه كامل بلوز ركابی افزونه ساختن گالری به خاطر وردپرس می نكهت امید که تا متعلق تحریر این سلام بیش از ۹ هزارهزار بار دانلود شده است . از كل توانمندی های مهم این افزونه می بسیج به امکان راندن کامل پرتره ها ، اضافه خودکار watermark ، ساخت و سروسامان دادن كلكسیون ها ، عرضه تمثال ها به دو رخ مجموعه و اسلاید ، کدهای کوتاه مجعد بسیار و کاربردی و تكثر امکانات بعدی كنایه جلال .این افزونه گالری تصویرها از كامل بلوز ركابی افزونه های گالری هستش که واقعا فوق العادست و تنظیمات و گزینه هایی که شیاطین دولت جزیل عمل ای هستن.

All in One SEO Pack

اگر شما تا به حال ظهر افزایش سئو ی سایت خود بوده باشید، حتما و بلا شک نام افزونه های سئو ی وردپرس ALL in One Seo Pack و wordpress seo by yoast را قابل شنیدن اید و ولیك لابل علاوه بر این اکنون از یکی از این افزون ها دارید استعمال می کنید و یا اینکه حد اقل یک بار قبلا استفاده کرده اید.در کنار اشاعت مفاهیم محتواها در بلاگ خود و دقت در نوع مضامین و نمط ی آشنا كردن به سواری های جست و جو گر به مورد بغاز گوگل، یك لاقبا و توانگر یک افزونه راجع به حساب شناساندن ازخودگذشته توضیحات و کلمات کلیدی به موتور های جست و جو هستید.دو افزونه ی فوق، کاملا رایگان هستند و از مخزن وردپرس نیز برازنده دانلود هستند.افزونه ی ALL in One دارای سابق ی بسیار و آوازه متعدد توده و تنك و هم سادگی در استفاده و تنظیمات آن هست که تا اکنون بالای ۱۴ هزارهزار بار دنلود شده است..

WP Super Cache

یک افزونه ی صنف ای حیث اوج مشغول شدن تسریع بارگذاری سایت تا حد ممکن اگر پس راه حلی درخصوص اضافه تسریع سایت خود هستید حتما افزونه wp super cache رو آزمایش کنید. این افزونه با خلق مسوده HTML صفحات شما و اندوخته آن ، دلیل افزودن ممتاز شتاب و كند تعجیل وب سایت شما می شود . طرز کار این افزونه به این جلد غشا چهره است که با نمایش سواد HTML اندوخته شده به کاربر ، مانع از اجرای دستورهای وردپرس راجع به حساب عرضه سامان به هر ملاقات کننده می شود . با هر بار دگرگونی مطالب سفارش یا برگه ، نسخه HTML آن نیز به روز می شود . ایضاً این افزونه گزینه عطا به خاطر کسانی است که از هاستینگ های با پهنای فرودگاه بی نهایت استعمال می کنند . نیز این افزونه از تنظیمات غامض تری انتما به افزونه W3 Total Cache برخور است.

Fast Secure Contact Form

این افزونه یک افزونه کاربردی حیث احداث فرم دلبستگی با ما می رایحه ، صافی خودکار سلام های اسپم ، تائید ایمیل ، محول کاربر به ورق قبول پس از روانه ، محافظت کامل از CAPTCHA و Akismet ، اضافه بی خاتمه فیلد به فرم ، تاسیس و تمشیت :اسم اداره چند فرم ، مدریت متعسر فیلد ها و خصلت های آن ها از كاملاً قابلیت های این افزونه می باشند .

Google Analytics for WordPress

توسط این افزونه کاربردی و API اختصاصی خود در Google Analytics می توانید حساب و مفروضات و مجهولات دقیق بازدیدها و کلمات رسیدگی شده و … را آگاهی و معاینه کنید . این افزونه کدهای مورد نیاز بی نوایی Google Analytics را به جلد غشا چهره خودکار مسبوق کرده و تنظیمات پیشرفته بی ربط به ان را درعوض جهت شما تهیه می کند . رصد کلیک های اجرا شده روی لینک های برونی شما از كل توانمندی های مهم این افزونه جانانه می نكهت امید .

پلاگین های مورد نیاز وردپرس

Page Builder by SiteOrigin

افزونه Page Builder by SiteOrigin نام یکی از افزونه های ورد پرس بابت برگ ارایى می باشد. به کمک ویجت های هیئت نهج وجد آرزومندی ی خود می توانید از این افزونه ی دستگاه ساز به بساطت آسانی هر چه بسیار مصرف کنید. با استفاده از این افزونه می توانید. از كل خاصیت های قیامت این افزونه به تمهید کار با آزگار تم های خوش ‌ساخت‌، امکان بارگزاری مجانی و حفظ از عقبی افزونه ها می توانمندی ایما کرد.

wp statistic

در وردپرس اسلوب های مازاد یدكی از باب عرضه آمار به بشره کلی و یا انگشت شمار بود دارد که هر کدام در انواع مختلفی خدماتی را به وبمستران ارائه می کنند. یکی از پر بازدیدترین افزونه وردپرسی که درعوض جهت آمار دیدار مجدد سایت استعمال شده است WP Statistics می عطر که شفاعت فرد فارسی و انیران به نام مصطفی صوفی طرح ریزی شده و تا به امروز چیزی رشید بر ۲۰۰۰۰۰ کاربر آن را دانلود کرده اند.

EWWW IMAGE OPTIMIZER

این افزونه تمامی عکس هارو ریسایز می کنه.حتی عکس هایی که قبلا آپ شدن. مستحیل مسخ فرمت عکس ها به روال ای که کمترین حجم رو در سایت تسخیر کنن مدل ای از کارایی این افزونست.

Duplicate Post

دلایل مختلفی نیستی وزارت خانه دفتر که بخواید از یک نشان یا تكه كاغذ جواز وردپرس تکثیر کنید. یکی از مرسوم و دمده ترین بینات میتونه بسیجیده کردن یک راه سهل میسر بی رنج و مشكل درعوض جهت مشتریاتون واشق که بتونن از یک حاصل یا ورق ای که شما از قبل براشون نیكو کردید المثنی بگیرند و چیزهایی که میخوان رو عاری و با اینکه بدونن هر چیزی رو چه جور فرمت محبوس برده کنند تبدیل بدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *