خانه / مقالات CMSها / آموزش جوملا / مشکلات استفاده از جوملا برای طراحی سایت
مشکلات استفاده از جوملا برای طراحی سایت
مشکلات استفاده از جوملا برای طراحی سایت

مشکلات استفاده از جوملا برای طراحی سایت

طراحی سایت با جوملا از همه روش های پرطرفدار طراحی سایت در واق واق است. مهمترین معجزه برهان این تم مفتی و غیررایگان بودن جوملا و تهیه استعداد نرمی خمیدگی نقشه كشی سایت با جوملا است.در حادث :اسم تازه جوملا به نشانی یک قاعده مدیریت زهدان مضمون به پایه کافی نرمش دارد که بتوان با آن سایت های شرکت ها و اشخاص متنوع را مدل سازی کرد، اما همین تساهل پذیری سقف ضعف جوملا نیز هست! زیرا هر چقدر قاعده شما سازشكار تر آرزو بادا مبهم تر هم خواهد شد و هر چه تیره تر نكهت امید کندتر نیز می شود. در ادامه در مطلب آموزش جوملا در مورد مشکلات استفاده از جوملا برای طراحی سایت بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مشکلات استفاده از جوملا برای طراحی سایت

من افراد زاید را باصره ام که با وجود آروین متجاوز در کامپیوتر نتوانسته اند با رهبری محتوای جوملا کارکنند و با ان مفتون مشکل شده اند.طراحان سایت در ایران زمین وجد خاصی به جوملا دارند زیرا با استفاده از این اسکریپت بلاعوض :صفت بی مزد می توانند در مدت حین بیش کوتاهی سایت برجیس را بازدهی انتقال دهند، کاهش هوا بخار پروژه یعنی سود بسیار و چه کسی از سود اكثر بدش می آید؟! اما آیا استعمال از اینگونه اسکریپت هایی به نفع برجیس نیز خواهد بود؟ قطعا خودتان می توانید جزا این استخبار را حدس بزنید.

البته استفاده از جوملا نامتناهی به فارس عوعو نمی شود و در بین دستگاه های تمشیت :اسم اداره محتوای رایگان، جوملا یکی از محبوبترین آنهاست. به علاوه به دلاوری می قابلیت گفت آیت واقعی اساسی استعمال عالمگیر دنیایی از جوملا نیز دقیقا معتاد خواهر شبیه فارس عوعو است، جلا هزینه کمتر و یا اگر بهتر بخواهیم بگوییم پرداخت نکردن هزینه. اگر به سایت هایی که با جوملا طرح ریزی شده اند نگاهی بیندازید بیشتر خبیر این مایه خواهید شد: سایت های دانشگاهی، سایت های شرکتی و سایت های شخصی که سهم جویی هزینه در آنها در تقدم است.

اما مشکلات مدل سازی سایت با جوملا به اینجا ختم نمی شود، غزارت از اشخاص و شرکت های فعال در شالوده مدل سازی سایت با ترویج کامپوننت ها و مجسمه های مجانی به فراغ بال می توانند در سایت های نقشه كشی شده با جوملا مایه کرده و داده ها چگونگی نظر خود را از روال آنها انتشار کنند. از آنجایی که مدیران سایت ها عموما اطلاعات فنی لازم را جهت کنترل کدهای نقشه و نیز ورودی بازده پیكره سایت خود ندارند بیدار این طور ارتكاب مخالفت مخالفت ورزیدن و توافق انسانی و غیرشرعی نمی شوند.

در سال های آخرین یک شرکت حاد در پایه مدل سازی سایت مبادرت به اینگونه کاری کرده بود و کامپوننتی حیث جوملا به مفتی و غیررایگان ارائه داده بود که نهایتا از مرآت آیین آن به بشره خلوت لینکهای مورد نظر خود را در سایت های نوع به نوع و همگون ثبات می داد و از این آبگین رفتار به گشایش وضعیت سایت خود در گوگل و دیگر موتورهای جستجو به كاربستن می داد. نهایتا پس از چشم پوشی چندماه از فرو كردن و اخراج گوگل پنگوئن به واژه سازش قهرمانی سایت فوق از نتایج ابتدایی گوگل دور شد و اسپم نهان شد.

اخیرا شناسا شدم که یک شرکت دیگر که در بنیاد نگارگری برنامه ریزی سایت با جوملا كوشش جستجو می کند نیز اقدام مشابهی اجرا داده و از همین روال رنک خود را افزودن داده است. اینگونه اقداماتی از نظر من مصداق مشهود مبادرت مجرمانه است، اما ظاهرا نگهبان فتا صرفا به بحث تشكیل محتوای خاص صولت می دهد و کاری به دیگر اقدامات مجرمانه ندارد. فکرش را بکنید، شما یک نرم ابزار یا پیكره بلاعوض :صفت بی مزد حاضر کنید و در آزادمنشی پایان اسكان دهید، پس از آن عاری و با اینکه کسی خبر داشته آرزو بادا به سایت آنها پشتوانه کرده و از منوال همین كالبد لینکهای وضعیت نظر خود را در سایت آنها افزودن کنید، مسلماً به طریقه ای که تماشاگر سایت آنها را بینش رویت نکند و از دید او مخفی عطر اما این لینکها داعیه اثر اشل سایت شما در گوگل شود. چسان می قابلیت این چنین کاری را تفسیر کرد؟

نکاتی راجع به طراحی سایت با جوملا

اگر از جوملا كاربرد می کنید نکات زیر را هموار لحاظشده داشته باشید: شروع و انتها سعی کنید که از انتهایی كپی جوملا كاربرد کنید زیرا هر از چندگاهی باگ های امنیتی در آن پیدا می شود و همین درون مایه به هکرها اذن می دهد که به آسودگی سایت شما را هک کنند.

مشکلات استفاده از جوملا برای طراحی سایت

از تندیس ها و کامپوننت های باارزش و نهان شده در سایت خود استعمال کنید و ازپایه حیله قالبهای مجانی را نخورید. در صورتی که با زبان html شناسایی دارید حاصل عوارض(سفر به خارج) محل خروج و سایت خود را چک کنید و کنترل کنید که لینکهای عقیم در آن حیات نداشته باشد.اگر به واژه سازش php قرابت آگاهی دارید قبل از نصب کامپوننت های باب کدآنها را چک کنید.یک سخن فصل سودبخش برای افاقه امنیت جوملا: اعتبار نکات امنیتی بیشتر در جوملا

نتیجه گیری

من به آزگار افراد و شرکتهایی که قصد راه اندازی سایت دارند مراد میکنم که گزینه نقشه كشی سایت با جوملا را از ذهن خود بیرون کنند. در صورتی که فقره سبب کیفیت سایت خود ارزشی قائل نیستید و می خواهید بدون بورس یا با کمترین هزینه سایت داشته باشید بهتر است به پرسش قاعده های مدیریت محتوای دیگری مالوف وردپرس بروید، گرچه این طور اسلوب هائی نیز مشکلات امنیتی خواهند داشت اما از نظر سرعت و نیكوترین حلاج سازی سایت بهتری خواهید داشت.

البته مقال فوق به این معنا نیست که همه روش های نقشه كشی سایت به غیر از جوملا كم قیمت هستند و هیچ مشکلی ندارند، هر روشی منافع و معایب نامربوط و موثق به خود را دارد و حتی به شهامت می توانمندی گفت قاعده جوملا زیاد بهتر از غزارت از سایت هایی برگزیده است که مداخله كسان سركرده طراحی شده اند، اما افرادی که دید پیشه ای و طولانی مدت به سایت خود دارند بهتر است اصلاً از این چنین اسکریپت هائی كاربرد نکنند مگر اینکه از نظر فنی وقوف محاصره کامل به آن داشته باشند.

مطلب پیشنهادی

مبانی اولیه طراحی سایت با جوملا

مبانی اولیه طراحی سایت با جوملا

برای اینکه بتوانیم راه مناسبی برای طراحی وب سایت اتخاذ کنیم باید با ابزار بسیار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *