خانه / مقالات آموزشی / آشنایی با چند پلاگین جوملا
آشنایی با چند پلاگین جوملا
آشنایی با چند پلاگین جوملا

آشنایی با چند پلاگین جوملا

 

Komento کامپوننت مدیریت نظرات کاربران به زرنگی میتوان گفت که این کامپوننت بعنوان قویترین و تاپ :صفت عالی کامپوننت نظردهی و سروسامان دادن نظرات در نظام سامانه مدیریت محتوای جوملاست. وفور و كمی امکان خاص و ویژه را بابت شما تامین می آورد.بعنوان یکی از پر امتیازترین کامپوننتهای شناساندن شده در ضبط افزونه های جوملای جهانی ست که در همین مدت حین کم با دارابودن کیفیت بلندی در عملکرد خود توانسته رتبه ی نوال از نظر کاربران بدست بیاورد. وساطت این روش شما میتوانید براحتی و بر پایه ی استطاعت همانندی های مختلفی که با کامپوننتهای معتنابه و بیشماری در وارستگی و اسارت شما استواری میدهد رفتار به پیاده سازی روش نظردهی و فیدبک کاربران نمایید. در ادامه در مطلب سایر مقالات آموزشی در مورد آشنایی با چند پلاگین جوملا بیشتر صحبت خواهیم کرد

آشنایی با چند پلاگین جوملا

VIK Rent Item

VIK Rent Items كامپوننت فارسی منفعت دهی همه کاره VIK Rent Items كامپوننت قهرمانی اجاره دهی همه کاره هر صبح که از شوریده خواب ها بردباران اهتزاز می شویم و به نواحی جوانب خود از آینه ابزارهای فرضی و یا سیستمهای مجازی گردش میکنیم.متوجه میشویم که یک شغل نوپرست و یا یک صنف امروزی در درون شغل های عتیقه و سنتی سر بیرون آورده و عده ای با دلبستگی گلاویز گرفتار آن شغل هستند.

اینترنت و گستردگی آن چندانكه جدی و علاوه است که واقعاً کسی نمیداند تا کجا پیش خواهد رفت و حد و معیار ی آن چه خواهد بود. یکی آخرت از سرویس ها و خدماتی که جدیداً در دنیا باب شده دربست اسباب و اثاث ویژه محرمانه و خصوصی نفوس به دیگران است. در کشورهای اروپایی و آمریکایی عموماً افراد به جای اینکه یک پاس را که میتواند دربردارنده جامه و کفش زنانه تا کتاب و دوچرخه و حتی ادات هم باشد؛ بصورت اجاره ای با یک سری آیین نامه ها و تعهدات به سایرین می سپارند و از این آبگینه از آنچه که داشته اند و فطرتاً لازم فرد دیگری هم بوده؛ پول و نفع و ضرر کسب میکنند!

سيستم اجاره دهی آنلاین اثاثیه و اشیاء VIK Rent Items بعنوان قويترين و كامل ترين سيستم در بنیاد مديريت و دربست ی آنلاین ؛ ابزار و اشیاء در فراش قشر سيستم باعرضه مديريت محتوای جوملا ميباشد كه بواسطه ي آن ميتوانيد طيف عظيمي از کالاها و ابزار و وسایل هایی كه تمهید اجاره ی زمانی را دارند فقره سبب اجاره استواری دهید.

Auto TweetNG-Joocial

کامپوننت اشتراک خودکار اندرون به شبکه های همگانی معاشرتی و انفرادی Auto TweetNG-Joocial کامپوننت اشتراک خودکار وسط جوف رحم به شبکه های اجتماعی Auto TweetNG-Joocial سیستم راه انداختن و گستردن خودکار اندرون و مطالب جوملا در شبکه های اجتماعی معاشرتی و انفرادی AutoTweetNG -Joocial بعنوان قویترین و کاربردی ترین افزونه جوملایی به خاطر به اشتراک گذاری اتوماتیک کلیه ی اطاعات و مضامین تحت جوملاس۰ت. در این روش در آخر همه جانبه گی به بستر خاصی راجع به حساب اعمال شدن نیاز بی نوایی ندارد و بروی واپسین و آغازین ورژن این دستگاه تمشیت :اسم اداره زهدان مضمون زیبنده نصب می باشد. از تمام نکات قوت این نظام سامانه می تمهید به همرنگی و یکپارچگی با بیش از ۶۰ افزونه خاص و کاربردی جوملا نام برد که این نظام سامانه را در مطابقت با سورس های مشابهی که ارن نوع سرو را تامین می آورند مبرز شاهد است.

آشنایی با چند پلاگین جوملا

JEXTN Reverse Auction

کامپوننت رهبری حراجی و مناقصات JEXTN Reverse Auction کامپوننت راندن حراجی و مناقصات JEXTN Reverse Auction یکی از تفرقه های معامله الکترونیک ابداع بسترهای B2B و B2C می باشد. در این اسكلت پیكره بندی کاربران و مدیران و صاحبان اجناس و یا سرو می توانند توانمندی خود را برای نمایش ی یک ثمر یا سرو خاص با بها های مدنظر خود افشا نمایند.سیستم حراجی و مناقصت آنلاین JEXTN Reverse Auction بعنوان یکی افزونه های نامی و بی نام اما کاربردی در تختخواب نظام سامانه رهبری محتوای جوملاست که به انزوا می تواند یک اسكلت پیكره بندی مختص ارزان فروشی آنلاین صناعت ای راه اندازی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *